2016-10-24
 
Lankytojų skaitliukas
94123 Lankytojai
 

UAB "Paklotas"
Teatro g. 10-12
LT-03107 Vilnius
Tel.: 8698 49020, faks.: 261 71 58

El. Paštas: info@paklotas.lt

Apie mus
UAB,,Paklotas" įsteigtas 1995 metais. Įmonė gamina garsą izoliuojančius demblius, juostas ir paklotą parketlentėms. Garsą izoliuojantys dembliai SK3 naudojami įvairiuose tarpaukštinių perdangų konstrukcijose su cementinėmis arba gipsinėmis judriomis grindimis.

Paklotas SK2 skirtas judrioms grindų dangoms iš įvairių tipų parketlenčių, laminato - kaip papildoma garso izoliacija nuo smūgio garso, hidroizoliacija (ant betoninio pagrindo), taip pat skirtas pagrindo nelygumams kompensuoti ir sumažinti grindų dunksėjimą.

Garsą izoliuojančios juostos naudojamos po grindimis su gulėkšniais.

Garsą izoliuojantys dembliai tai išbandyta ir sertifikuota produkcija.

Bandymai atlikti ES atestuotose laboratorijose:

  • dinaminis standumas (Dynamic Stiffness, S'mN/m³) ir judriųjų grindų svertinis smūgio garso slėgio lygio sumažėjimas (Jmpact sound pressure level reduction of floating floor, ∆Lw dB) buvo nustatyti Varšuvos statybos technikos instituto Akustikos laboratorijoje;
  • demblių storis ir spūdumas - VGTU termoizoliacijos instituto Termoizoliacinių medžiagų laboratorijoje;
  • perdangų konstrukcijų su dembliais SK-3 natūrinius garso izoliacijos matavimus atliko VGTU Termoizoliacijos instituto Akustikos laboratorija.
Remiantis šiais bandymais Statybos produkcijos sertifikavimo centras (SPSC) išdavė Nacionalinį techninį liudijimą dviem tarpaukštinių perdangų konstrukcijoms monolitinei ir kiaurymėtų plokščių, su smėliu ir dembliais SK3.

UAB,,Paklotas" gaminami garsą izoliuojantys dembliai plačiai naudojami Lietuvoje gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų statyboje.

Atnaujinta: 2015 m. gegužis